Odstávky a poruchyOdstávky
a poruchy
Formuláre na stiahnutie Formuláre
na stiahnutie
Cenník Cenník Často kladené otázky (FAQ) Často kladené
otázky (FAQ)
Možnosti úhrady faktúr Možnosti
úhrady faktúr
Call Centrum Call Centrum
0850 123 122
Hlásenie porúch Hlásenie porúch
0800 121 333
Hlásenie stavu vodomeru Hlásenie
stavu vodomeru
Ukazovatele kvality vody Ukazovatele
kvality vody

Aktuality

Grinava v Pezinku dostane po dlhých rokoch kanalizáciu

18.09.2020Výstavba novej kanalizácie v lokalite Grinava v Pezinku sa po dlhých rokoch stane realitou. BVS začína v týchto dňoch hľadať zhotoviteľa. Nová kanalizácia, ktorej hodnota je približne 2,7 milióna eur odkanalizuje obe strany Myslenickej ulice, od kruhového objazdu pri Kauflande až po odbočku na Slovenský Grob. Vďaka tomu ľudia žijúci v tejto lokalite už nebudú mať problémy so splaškovými vodami. Navyše, na toto kanalizačné potrubie sa budú môcť postupne pripojiť aj ďalšie vetvy kanalizácie z okolitých ulíc.

Priemerná výhra v súťaži o Vodu na rok zadarmo je 100 €

08.09.2020Prvé kolo súťaže o Vodu na rok zadarmo už pozná svojich výhercov. Tridsiatim vylosovaným výhercom BVS spätne vráti poplatky za vodu z roku 2019. Priemerná výhra sa pohybuje na úrovni 100 eur. Súťažiaci, ktorí nahlásia aktuálny stav svojho vodomeru prostredníctvom nového portálu BVS od 1. do 9. septembra, budú automaticky zaradení do druhého kola súťaže a tiež majú šancu na výhru.

Revízne správy v BVS sa robili nekvalitne. BVS tieto prípady vyšetruje

03.09.2020Revízne správy na vyhradené technické zariadenia sa v Bratislavskej vodárenskej spoločnosti v minulosti robili neprofesionálne a zrejme aj fiktívne. Po zmene dodávateľa sa objavila revízna správa na bleskozvod, ktorý vôbec neexistuje, alebo boli urobené kompletné revízne správy na zariadenia, ktoré nie sú namontované a teda ani v prevádzke. Skupina BVS preto spustila interné vyšetrovanie celého postupu výkonu a preberania revíznych správ od subdodávateľov, a zároveň vyhodnotí aj prípadnú trestno-právnu zodpovednosť za chyby z minulosti.

BVS mimoriadne predlžuje prevádzku call centra a KC v Bratislave

02.09.2020Bratislavská vodárenská spoločnosť od dnes až do 9. septembra 2020 mimoriadne predlžuje dobu prevádzky svojho call centra, ktoré bude prijímať hovory v čase od 7.00 do 18.00 hodiny. Zároveň v piatok - 4. 9. 2020, mimoriadne predlžujeme zákaznícke hodiny kontaktného centra v Bratislave na Prešovskej č. 48, a to do 16.00 hodiny.

Začína druhé kolo súťaže „Voda na rok zadarmo“

02.09.2020Keďže záujem o registráciu do online Zákazníckeho portálu BVS pokračuje aj po ukončení súťaže o vodu na rok zadarmo, Bratislavská vodárenská spoločnosť sa rozhodla vyhlásiť druhé kolo súťaže. Ďalších tridsať zákazníkov, ktorí od 1. do 9. septembra 2020 nahlásia mimoriadny odpočet vodomeru cez nový Zákaznícky portál BVS, bude automaticky zaradených do druhého kola súťaže. Ročný poplatok za vodu z verejného vodovodu tak môže získať celkom 60 ľudí.

[+] Zobraziť ostatné aktuality

Vodárenské muzeum

Modrá škola

Nadácia BVS

Infra Services

Bionergy

Bratislava - Oficiálna stránka mesta

Zelená pošta

Bratislavské regionálne ochranárske združenie