Odstávky a poruchyOdstávky
a poruchy
Formuláre na stiahnutie Formuláre
na stiahnutie
Cenník Cenník Často kladené otázky (FAQ) Často kladené
otázky (FAQ)
Možnosti úhrady faktúr Možnosti
úhrady faktúr
Call Centrum Call Centrum
0850 123 122
Hlásenie porúch Hlásenie porúch
0800 121 333
Hlásenie stavu vodomeru Hlásenie
stavu vodomeru
Ukazovatele kvality vody Ukazovatele
kvality vody

Aktuality

Úprava pracovného času call centra počas vianočných sviatkov

18.12.2020Vážení zákazníci, dňa 23. 12. 2020 (v stredu) a 31. 12. 2020 (vo štvrtok) vám budú naši operátori na linke call centra k dispozícii v skrátenom pracovnom čase – od 07.00 do 12.00 hodiny. Ostatné pracovné dni zostávajú bezo zmeny.

BVS zvládla náročnú situáciu na svojom dispečingu

16.12.2020Bratislavská vodárenská spoločnosť prešla zaťažkávacou skúškou. V uplynulom týždni prekonala ochorenie COVD-19 takmer polovica zamestnancov centrálneho dispečingu BVS, ktorý je kľúčový pre bezproblémový chod dodávky pitnej vody a odkanalizovanie územia. Vďaka preventívnym opatreniam a výnimočnej obetavosti zvyšných zamestnancov dispečingu BVS sa tento krízový stav žiadnym spôsobom nedotkol fungovania vodární smerom k verejnosti. Táto situácia samozrejme nemala ani žiadny vplyv na kvalitu pitnej vody vo verejnom vodovode.

Nové Všeobecné obchodné podmienky

04.12.2020Vážení zákazníci,
dovoľujeme si Vás informovať, že dňa 4. 12. 2020 boli vydané nové Všeobecné obchodné podmienky dodávky pitnej vody a odvádzania odpadových vôd, ktoré nadobudnú účinnosť dňa 3. 1. 2021.

BVS vyhlasuje transparentnú súťaž na autá

02.12.2020Bratislavská vodárenská spoločnosť mení systém zabezpečenia svojho vozového parku. V minulosti boli osobné a úžitkové vozidlá pre BVS zabezpečované prostredníctvom dcérskej spoločnosti Infra Services netransparentne a neefektívne. Nové vedenie spoločnosti BVS sa rozhodlo vyhlásiť transparentné verejné obstarávanie na dodávku služby operatívneho leasingu vozidiel, ktoré bude štandardne zverejnené vo Vestníku verejného obstarávania. Hlavným cieľom nového postupu je získať pre BVS čo najlepšiu cenu. BVS nepreferuje žiadny typ automobilu, ale súťaží funkčné kategórie vozidiel podľa svojej potreby, čím zabezpečí maximálnu možnú konkurenciu na trhu. Zároveň BVS očakáva, že touto súťažou výrazne ušetrí náklady spojené s prevádzkou osobných a úžitkových vozidiel.

Vo Vajnoroch pribudol nový vodovod a začína sa opravovať kanalizácia za viac ako milión eur

27.11.2020Bratislavská vodárenská spoločnosť dnes pustila vodu do nového vodovodu na ulici Za humnami v bratislavských Vajnoroch. Absencia vodovodu na tejto ulici, kde existovala prípojka na oboch stranách, a navyše je na nej aj kanalizácia, bola problémom, ktorý sa dlhú dobu neriešil. Zároveň generálny riaditeľ BVS Peter Olajoš ohlásil začiatok opravy vákuovej kanalizácie v tejto mestskej časti za viac ako milión eur.

[+] Zobraziť ostatné aktuality

Vodárenské muzeum

Modrá škola

Nadácia BVS

Infra Services

Bionergy

Bratislava - Oficiálna stránka mesta

Zelená pošta

Bratislavské regionálne ochranárske združenie