Odstávky a poruchyOdstávky
a poruchy
Formuláre na stiahnutie Formuláre
na stiahnutie
Cenník Cenník Často kladené otázky (FAQ) Často kladené
otázky (FAQ)
Možnosti úhrady faktúr Možnosti
úhrady faktúr
Call Centrum Call Centrum
0850 123 122
Hlásenie porúch Hlásenie porúch
0800 121 333
Hlásenie stavu vodomeru Hlásenie
stavu vodomeru
Ukazovatele kvality vody Ukazovatele
kvality vody

Aktuality

Vo Vajnoroch pribudol nový vodovod a začína sa opravovať kanalizácia za viac ako milión eur

27.11.2020Bratislavská vodárenská spoločnosť dnes pustila vodu do nového vodovodu na ulici Za humnami v bratislavských Vajnoroch. Absencia vodovodu na tejto ulici, kde existovala prípojka na oboch stranách, a navyše je na nej aj kanalizácia, bola problémom, ktorý sa dlhú dobu neriešil. Zároveň generálny riaditeľ BVS Peter Olajoš ohlásil začiatok opravy vákuovej kanalizácie v tejto mestskej časti za viac ako milión eur.

Pozastavenie preberania žiadostí

12.11.2020Vážení zákazníci, oznamujeme vám, že v období od 16. 11. 2020 do 26. 2. 2021 pozastavujeme preberanie žiadostí o preverenie technických podmienok pripojenia na verejný vodovod, ktoré sa týkajú realizácie vodovodnej prípojky alebo rekonštrukcie vodovodnej prípojky. Realizácie a rekonštrukcie vodovodných prípojok sa vzhľadom na technické možnosti a klimatické podmienky vykonávajú spravidla v období od 15. 3. do 30. 11. Doručené žiadosti budú zákazníkom vrátené s vyššie uvedeným zdôvodnením.

Vodárenské múzeum BVS bude on-line počas Noci múzeí a galérií

11.11.2020Počas leta v roku 1971 došlo ku kontaminácii vody ropnými látkami v studniach II. vodárenského zdroja v Podunajských Biskupiciach. Dôsledkom toho zostalo 160-tisíc obyvateľov východnej časti Bratislavy bez pitnej vody. O udalostiach, ktoré sa odohrávali na začiatku 70-tych rokov minulého storočia hovorí výstava o Ekologickej katastrofe na II. vodárenskom zdroji, ktorú vám prináša Vodárenské múzeum BVS počas podujatia Noc múzeí a galérií 2020. Prvý krát sa toto podujatie uskutoční vo virtuálnom priestore, sledujte nás preto on-line už 14. novembra 2020 od 15.00 hodiny. Na spoločnej web stránke nmag.snm.sk sa predstavia všetky bratislavské múzeá a galérie. Tento obsah bude postupne sprístupnený aj na Facebooku BVS.

Začala sa oprava dvoch vodojemov na Kolibe

02.11.2020Bratislavská vodárenská spoločnosť odštartovala rekonštrukciu dvoch bratislavských vodojemov. Vďaka investíciám za približne 400 tisíc eur sa zlepší technický stav objektov, ktoré boli postavené v 60-tych a 70-tych rokoch minulého storočia a do ktorých sa takmer 50 rokov neinvestovalo. Práce sú rozdelené na dve etapy, aby bola neustále garantovaná dodávka vody pre obyvateľstvo. Skončiť by sa mali v prvej polovici roku 2021. Dodávka pitnej vody v tejto oblasti by nemala byť rekonštrukciou ovplyvnená. Možné sú krátkodobé výpadky, o ktorých bude BVS občanov vopred informovať.

Podávanie žiadostí o vyjadrenie

28.10.2020Vážení zákazníci,
pri podávaní žiadosti o vyjadrenie prostredníctvom e-mailu, zaslaného na ovc@bvsas.sk, je potrebné priložiť správne a kompletne vyplnené tlačivo, ktoré nájdete v sekcii formuláre na stiahnutie. K žiadosti zároveň priložte všetky požadované prílohy, uvedené na príslušnom tlačive. Zaslané prílohy musia byť dobre čitateľné, najlepšie vo formáte pdf. Prílohy odfotené mobilným telefónom nebudeme akceptovať.
Za porozumenie ďakujeme.

[+] Zobraziť ostatné aktuality

Vodárenské muzeum

Modrá škola

Nadácia BVS

Infra Services

Bionergy

Bratislava - Oficiálna stránka mesta

Zelená pošta

Bratislavské regionálne ochranárske združenie