Odstávky a poruchyOdstávky
a poruchy
Formuláre na stiahnutie Formuláre
na stiahnutie
Cenník Cenník Často kladené otázky (FAQ) Často kladené
otázky (FAQ)
Možnosti úhrady faktúr Možnosti
úhrady faktúr
Call Centrum Call Centrum
0850 123 122
Hlásenie porúch Hlásenie porúch
0800 121 333
Hlásenie stavu vodomeru Hlásenie
stavu vodomeru
Ukazovatele kvality vody Ukazovatele
kvality vody

Aktuality

Konzultácie a zákresy poskytujeme bez obmedzenia

01.07.2020Vážení zákazníci, od 1. 7. 2020 poskytujeme zákresy a technické konzultácie na všetkých kontaktných centrách BVS počas hodín určených pre zákresy a technické konzultácie.

BVS kúpi akcie Infra Services

29.06.2020Bratislavská vodárenská spoločnosť kúpi 49 percent akcií Infra Services a stane sa jediným akcionárom v tejto spoločnosti. Dnes o tom na mimoriadnom valnom zhromaždení veľkou väčšinou 94,5 percent hlasov rozhodli akcionári BVS. Po viac ako desiatich rokoch účasti súkromných investorov v dodávke pitnej vody a odkanalizovaní regiónu BVS sa končí táto kapitola spolupráce. Po tom, ako prebehnú všetky formality, bude mať plnú zodpovednosť a aj tržby z vodárenskej infraštruktúry pod kontrolou BVS.

Oznam

15.06.2020Dňa 18. 6. 2020 bude z dôvodu plánovaného prerušenia dodávky vody z verejného vodovodu zatvorené kontaktné centrum v Pezinku na Holubyho ulici č. 28.
Za porozumenie ďakujeme.

Bazény napúšťajte pomaly

11.06.2020Pokiaľ plánujete v blízkej dobe vzhľadom na otepľujúce sa počasie napustiť bazén, venujte pozornosť nasledovným odporúčaniam.

Dozorná rada BVS veľkou väčšinou schválila prevzatie kontroly nad Infra Services

08.06.2020Osem z desiatich členov Dozornej rady BVS dnes schválilo plán na prevzatie úplnej kontroly v dcérskej spoločnosti BVS, Infra Services. Jeden člen dozornej rady sa zdržal a s plánom vytlačiť z bratislavských vodární súkromného investora nesúhlasil jeden hlasujúci. O zámere odkúpiť od súkromného investora menšinový podiel teraz bude rozhodovať Valné zhromaždenie BVS, ktoré má v tejto veci posledné slovo.

[+] Zobraziť ostatné aktuality

Vodárenské muzeum

Modrá škola

Nadácia BVS

Infra Services

Bionergy

Bratislava - Oficiálna stránka mesta

Zelená pošta

Bratislavské regionálne ochranárske združenie