Odstávky a poruchyOdstávky
a poruchy
Formuláre na stiahnutie Formuláre
na stiahnutie
Cenník Cenník Často kladené otázky (FAQ) Často kladené
otázky (FAQ)
Možnosti úhrady faktúr Možnosti
úhrady faktúr
Call Centrum Call Centrum
0850 123 122
Hlásenie porúch Hlásenie porúch
0800 121 333
Hlásenie stavu vodomeru Hlásenie
stavu vodomeru
Ukazovatele kvality vody Ukazovatele
kvality vody

Aktuality

Obmedzenie poskytovania konzultácií a zákresov

29.05.2020Vážení zákazníci,
dovoľujeme si vás informovať, že až do odvolania budeme technické konzultácie a zákresy poskytovať iba na kontaktnom centre v Bratislave (Prešovská 48) a v Skalici, počas hodín určených pre zákresy a technické konzultácie.

Kontaktné centrá BVS budú 1. júna opäť otvorené

29.05.2020Vážení zákazníci,
oznamujeme vám, že všetky kontaktné centrá BVS budú od 1. 6. 2020 opäť otvorené podľa platných zákazníckych hodín.

BVS navrhuje „rozvod“ v Infra Services

18.05.2020Bratislavská vodárenská spoločnosť chce prevziať plnú kontrolu nad svojou dcérskou spoločnosťou Infra Services. Hlavnému mestu aj svojim akcionárom preto navrhne plán na „rozvod“ so spoločnosťou GGD Ivana Kmotríka, ktorá vlastní v Infra Services 49 percent akcií. Vďaka tomuto kroku bude môcť BVS okamžite začať s efektívnou opravou infraštruktúry, ktorá je v regióne BVS vo veľmi zanedbanom stave. Úspory, ktoré vzniknú zrušením nevýhodných zmlúv s Infra Services a transparentnými verejnými obstarávaniami, určite prevýšia náklady spojené s ukončením vzájomnej spolupráce s menšinovým akcionárom. Transakcia je preto samofinancovateľná prostredníctvom bankového úveru.

V odpadovej vode v regióne BVS sa prítomnosť SARS-CoV-2 nepreukázala

15.05.2020Všetky testy na prítomnosť RNA vírusu SARS-Cov-2 v odpadovej vode na desiatich čistiarňach odpadových vôd v regióne BVS dopadli negatívne. Výsledky týchto testov podporujú zistenia z klasického testovania obyvateľstva, podľa ktorých vírus aktuálne nie je medzi ľuďmi vo väčšej miere rozšírený.

BVS obnovila technické činnosti

14.05.2020Vážení zákazníci,
BVS opäť poskytuje činnosti svojich technických pracovníkov v štandardnom režime. Oddelenie vodovodných a kanalizačných prípojok zabezpečuje bez obmedzenia kontrolu plnenia technických podmienok pripojenia nehnuteľnosti na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu, obnovujeme montáže a rekonštrukcie vodovodných a kanalizačných prípojok vrátane montáže vodomerov a ich prekládok.

[+] Zobraziť ostatné aktuality

Vodárenské muzeum

Modrá škola

Nadácia BVS

Infra Services

Bionergy

Bratislava - Oficiálna stránka mesta

Zelená pošta

Bratislavské regionálne ochranárske združenie