Priemerná výhra v druhom kole súťaže o vodu na rok zadarmo vzrástla na 150 eur

14.10.2020 Druhé kolo súťaže o Vodu na rok zadarmo pozná svojich výhercov. Tridsiatim vylosovaným výhercom budú z BVS vrátené poplatky za vodu z roku 2019. Priemerná výhra sa pohybuje na úrovni 150 eur s DPH. Súťažiaci sa zapojili do súťaže nahlásením aktuálneho stavu svojho vodomeru prostredníctvom nového portálu BVS.

Prostredníctvom online portálu BVS ľudia urobili odpočty na viac ako 30 000 odberných miestach. Sme veľmi radi, že naši zákazníci sa rozhodli využiť tento moderný a efektívny spôsob komunikácie, ktorý je zároveň aj šetrný k životnému prostrediu,“ povedal generálny riaditeľ BVS Peter Olajoš.

Najviac odberných miest výhercov je z Bratislavy, až deväť. Traja výhercovia majú svoje odberné miesta v Bernolákove a zvyšných osemnásť je z rôznych obcí, naprieč pôsobnosťou BVS. Výhercov súťaže BVS už informovala o ich výhre emailom, ktorý uviedli pri prihlasovaní sa do nového Zákazníckeho portálu BVS. Finančná výhra bude výhercovi pripísaná na bankový účet do dvoch mesiacov od žrebovania.

Prostredníctvom súťaže o Vodu na rok zadarmo chcela dať BVS do pozornosti nový zákaznícky portál. V mesiacoch august a september prebehli dve kolá súťaže, v ktorých až 60 zákazníkov získalo spätne poplatky za vodu za rok 2019. BVS aj naďalej odporúča zaregistrovať sa a používať Zákaznícky portál BVS všetkým zákazníkom, predovšetkým pre zjednodušenie komunikácie.

 
Aktualizované: 14.10.2020 12:42
TlačiťHore

Aktuality