BVS na veľtrhu CONECO v stánku osvieži návštevníkov

20.03.2017 Tradičného veľtrhu CONECO v bratislavskej Inchebe sa zúčastní aj Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., (BVS). V poradí 38. ročník podujatia sa začína na Svetový deň vody – 22. marca a potrvá do soboty 25. marca. Súčasťou veľtrhu je aj špecializovaná sekcia s názvom „VODA pre zmenu“, ktorá predstavuje riešenia zamerané na udržateľný rozvoj, protipovodňové opatrenia, či podporu v oblasti vodného hospodárstva.

BVS pre účastníkov podujatia pripravila „oázu oddychu“ vo veľtržnom zhone. Návštevníkom ponúka možnosť občerstvenia ochutenou pitnou vodou vo vodnom bare ako aj príležitosť oddýchnuť si na lavičkách v upokojujúcom prostredí navodzujúcom atmosféru Vodárenskej záhrady, ktorá získala titul Park roka 2015. Návštevníkom stánku BVS (stánok č. 703, hala B1) prostredníctvom umeleckých fotografií priblížime miesta, ktoré zvyčajne nie sú prístupné verejnosti.

Vo štvrtok 23. marca v čase od 13.30 do 16.00 hod. v priestoroch v Expo Clubu Incheba sa BVS formou experimentov s vodou a ochutnávkou vôd aktívne zapojí do podujatia pre študentov základných a stredných škôl i širšiu verejnosť „Deň pre vodu, voda pre život“.

„Verím, že naša účasť spríjemní návštevníkom chvíle strávené na veľtrhu,“ uviedol generálny riaditeľ a predseda predstavenstva BVS Zsolt Lukáč.

 
Aktualizované: 20.03.2017 12:15
TlačiťHore

Aktuality