BVS prechádza do krízového personálneho režimu

13.03.2020 Bratislavská vodárenská spoločnosť prechádza od pondelka 16.3.2020 minimálne na najbližší týždeň do krízového personálneho režimu. Aktuálne ide o preventívne opatrenie, ktoré má ochrániť zamestnancov BVS a vytvoriť dostatočné personálne kapacity na bezpečnú prevádzku všetkých kľúčových objektov BVS aj v prípade prudkého nárastu chorobnosti. Obmedzené na minimum preto bude viacero podporných služieb, ako napríklad call centrum, ktoré BVS poskytuje svojim zákazníkom. Dočasne budú pozastavené aj možnosti konzultácie.

Urobili sme sériu preventívnych opatrení, aby sme boli dobre pripravení a ľudia sa mohli spoľahnúť, že aktuálna mimoriadna situácia spojená so šíriacim sa koronavírusom nezasiahne plnenie našich kľúčových úloh,“ povedal generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Bratislavskej vodárenskej spoločnosti Peter Olajoš. Podľa jeho slov je BVS pripravená situáciu zvládnuť.

Aby BVS pomohla zmierniť riziko šírenia nákazy, a tak isto, aby si vytvorila vnútorné personálne rezervy, obmedzuje od pondelka viacero podporných aktivít. Po zastavení kontaktných centier bude aj call centrum fungovať iba v obmedzenom režime. V BVS počas nadchádzajúceho týždňa nebude možné osobne vybaviť žiadnu žiadosť alebo konzultáciu. Otvorená zostáva možnosť obrátiť sa na BVS prostredníctvom mailu , ale aj mailové žiadosti budú počas nadchádzajúcich dní vybavované iba v obmedzenom režime. Rovnako bolo od dnešného dňa pre verejnosť uzatvorené aj Vodárenské múzeum a priľahlá záhrada.

Klientom sa za dočasné zhoršenie kvality služieb ospravedlňujeme.


 
Aktualizované: 13.03.2020 18:40
TlačiťHore

Aktuality