BVS je „SMART“. Príďte sa o tom presvedčiť na veľtrh CONECO 2018

09.04.2018 Tradičného veľtrhu CONECO v bratislavskej Inchebe sa zúčastní aj Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s., (BVS). V poradí 39. ročník podujatia sa začína v stredu 11. a potrvá do soboty 14. apríla. Súčasťou veľtrhu je aj špecializovaná sekcia „VODA“, ktorá sa zameriava na udržateľný rozvoj, protipovodňové opatrenia, či podporu v oblasti vodného hospodárstva.

Bratislavská vodárenská spoločnosť v spolupráci so svojou dcérskou spoločnosťou Infra Services predstaví „smart“ riešenie plne automatizovaného odpočtu stavu vodomerov, ktoré klientom ponúka hlbší a presnejší prehľad o spotrebe vody. Prostredníctvom jedinečných fotografií taktiež verejnosti priblížime prácu laboratórií BVS.

Tak ako v predošlých rokoch sme aj tentoraz náš stánok (č. 703, hala B1) koncipovali ako „oázu oddychu“ vo veľtržnom zhone – návštevníkom ponúkame možnosť občerstvenia ochutenou pitnou vodou vo vodnom bare, ako aj príležitosť oddýchnuť si na lavičkách v upokojujúcom prostredí navodzujúcom atmosféru Vodárenskej záhrady BVS, ktorá získala titul Park roka 2015.

 
Aktualizované: 09.04.2018 13:41
TlačiťHore

Aktuality