11.02.2019 Vážení zákazníci, oznamujeme vám, že dňa 18. 2. 2019 pre vás otvárame nové kontaktné centrum v mestskej časti Lamač. Nájdete nás v mestskej časti Lamač na ulici: Malokarpatské námestie 11/6518, 841 03 Bratislava. Podrobnejšie informácie vrátane zákazníckych hodín nájdete na našej webovej stránke v sekcii Kontakty alebo v sekcii Zákaznícka zóna/Kontaktné centrá.

 
Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19] 

Infra Services by sa mala začleniť priamo do BVS

18.02.2021 Začlenením dcérskej spoločnosti Bratislavskej vodárenskej spoločnosti Infra Services priamo do svojich materských vodární sa ušetria viac ako tri milióny eur. Tie budú môcť byť použité na opravy a modernizáciu vodárenskej infraštruktúry, ktorá je v regióne BVS vo veľmi zlom stave. BVS preto požiada svojich akcionárov o zlúčenie oboch spoločností ešte v tomto kalendárnom roku. Tento krok už dnes prerokovali poslanci mestského zastupiteľstva Bratislavy, najväčšieho akcionára BVS.
 

Váš názor je pre nás dôležitý!

12.02.2021 V rámci skvalitňovania služieb Bratislavskej vodárenskej spoločnosti by sme Vás chceli požiadať o Vašu spätnú väzbu. Spolu s mestom Bratislava sme si ako jeden z cieľov na tento rok určili zlepšenie zákazníckeho prístupu, v rámci ktorého budeme robiť prieskumy spokojnosti minimálne raz ročne. Výsledky týchto prieskumov budú prerokované priamo vedením spoločnosti a jej akcionármi. Vopred ďakujeme za vyjadrenie Vášho názoru.
 

Vo Veľkých Levároch sa začína rekonštrukcia vodovodu za 3,1 milióna eur

10.02.2021 Dnes sa oficiálne začala rekonštrukcia vodovodu v obci Veľké Leváre na Záhorí. Investíciu za viac ako 3,1 milióna eur odštartovala Bratislavská vodárenská spoločnosť už teraz, aby zhotoviteľ mohol aj v tomto počasí začať s prípravnými prácami. Vďaka čomu bude možné rýchlejšie spustiť aj samotnú opravu. Rekonštrukciou viac ako piatich kilometrov vodovodu odstráni BVS problém s tlakom vody pre viac ako 550 domácností.
 

Vodárne v Bratislave fungujú už 135 rokov

04.02.2021 Presne pred 135. rokmi sa spustila prevádzka prvého mestského vodovodu v Bratislave. Zo studní na ostrove Sihoť sa dopravovala voda cez čerpaciu stanicu v Karlovej Vsi priamo do mesta a prvého mestského vodojemu na Mudroňovej ulici. Historickú studňu s číslom „jedna" si môžu záujemcovia pozrieť pri špeciálnych príležitostiach, kedy BVS otvára svoje brány pre verejnosť. Vodojem na Mudroňovej ulici je dodnes v plnej prevádzke. Kým na začiatku svojej existencie vodárne zásobovali vodou približne 17 000 ľudí, dnes dodávajú vodu viac ako 700 000 odberateľov v regióne a počas pracovných špičiek sa toto číslo blíži k miliónu.
 

Faktúry z BVS za vodu môžete teraz vybaviť pohodlne a ekologicky

29.01.2021 Faktúry od Bratislavskej vodárenskej spoločnosti za vodné a stočné už môžete dostávať aj elektronicky. Faktúry online sú pohodlnejšie pre zákazníkov a nehrozí napríklad, že sa zásielka stratí niekde po ceste. Navyše elektronická faktúra je ekologickejšia. Šetrí lesy, environmentálne náklady na tlač aj dopravu listov k zákazníkom. Každý, kto sa rozhodne využívať elektronickú faktúru BVS tak pomôže nielen sebe, ale aj prírode.
 

Úprava pracovného času call centra počas vianočných sviatkov

18.12.2020 Vážení zákazníci, dňa 23. 12. 2020 (v stredu) a 31. 12. 2020 (vo štvrtok) vám budú naši operátori na linke call centra k dispozícii v skrátenom pracovnom čase – od 07.00 do 12.00 hodiny. Ostatné pracovné dni zostávajú bezo zmeny.
 

BVS zvládla náročnú situáciu na svojom dispečingu

16.12.2020 Bratislavská vodárenská spoločnosť prešla zaťažkávacou skúškou. V uplynulom týždni prekonala ochorenie COVD-19 takmer polovica zamestnancov centrálneho dispečingu BVS, ktorý je kľúčový pre bezproblémový chod dodávky pitnej vody a odkanalizovanie územia. Vďaka preventívnym opatreniam a výnimočnej obetavosti zvyšných zamestnancov dispečingu BVS sa tento krízový stav žiadnym spôsobom nedotkol fungovania vodární smerom k verejnosti. Táto situácia samozrejme nemala ani žiadny vplyv na kvalitu pitnej vody vo verejnom vodovode.
 

Nové Všeobecné obchodné podmienky

04.12.2020 Vážení zákazníci,
dovoľujeme si Vás informovať, že dňa 4. 12. 2020 boli vydané nové Všeobecné obchodné podmienky dodávky pitnej vody a odvádzania odpadových vôd, ktoré nadobudnú účinnosť dňa 3. 1. 2021.
 

BVS vyhlasuje transparentnú súťaž na autá

02.12.2020 Bratislavská vodárenská spoločnosť mení systém zabezpečenia svojho vozového parku. V minulosti boli osobné a úžitkové vozidlá pre BVS zabezpečované prostredníctvom dcérskej spoločnosti Infra Services netransparentne a neefektívne. Nové vedenie spoločnosti BVS sa rozhodlo vyhlásiť transparentné verejné obstarávanie na dodávku služby operatívneho leasingu vozidiel, ktoré bude štandardne zverejnené vo Vestníku verejného obstarávania. Hlavným cieľom nového postupu je získať pre BVS čo najlepšiu cenu. BVS nepreferuje žiadny typ automobilu, ale súťaží funkčné kategórie vozidiel podľa svojej potreby, čím zabezpečí maximálnu možnú konkurenciu na trhu. Zároveň BVS očakáva, že touto súťažou výrazne ušetrí náklady spojené s prevádzkou osobných a úžitkových vozidiel.
 

Vo Vajnoroch pribudol nový vodovod a začína sa opravovať kanalizácia za viac ako milión eur

27.11.2020 Bratislavská vodárenská spoločnosť dnes pustila vodu do nového vodovodu na ulici Za humnami v bratislavských Vajnoroch. Absencia vodovodu na tejto ulici, kde existovala prípojka na oboch stranách, a navyše je na nej aj kanalizácia, bola problémom, ktorý sa dlhú dobu neriešil. Zároveň generálny riaditeľ BVS Peter Olajoš ohlásil začiatok opravy vákuovej kanalizácie v tejto mestskej časti za viac ako milión eur.
 

Pozastavenie preberania žiadostí

12.11.2020 Vážení zákazníci, oznamujeme vám, že v období od 16. 11. 2020 do 26. 2. 2021 pozastavujeme preberanie žiadostí o preverenie technických podmienok pripojenia na verejný vodovod, ktoré sa týkajú realizácie vodovodnej prípojky alebo rekonštrukcie vodovodnej prípojky. Realizácie a rekonštrukcie vodovodných prípojok sa vzhľadom na technické možnosti a klimatické podmienky vykonávajú spravidla v období od 15. 3. do 30. 11. Doručené žiadosti budú zákazníkom vrátené s vyššie uvedeným zdôvodnením.
 

Vodárenské múzeum BVS bude on-line počas Noci múzeí a galérií

11.11.2020 Počas leta v roku 1971 došlo ku kontaminácii vody ropnými látkami v studniach II. vodárenského zdroja v Podunajských Biskupiciach. Dôsledkom toho zostalo 160-tisíc obyvateľov východnej časti Bratislavy bez pitnej vody. O udalostiach, ktoré sa odohrávali na začiatku 70-tych rokov minulého storočia hovorí výstava o Ekologickej katastrofe na II. vodárenskom zdroji, ktorú vám prináša Vodárenské múzeum BVS počas podujatia Noc múzeí a galérií 2020. Prvý krát sa toto podujatie uskutoční vo virtuálnom priestore, sledujte nás preto on-line už 14. novembra 2020 od 15.00 hodiny. Na spoločnej web stránke nmag.snm.sk sa predstavia všetky bratislavské múzeá a galérie. Tento obsah bude postupne sprístupnený aj na Facebooku BVS.
 

Začala sa oprava dvoch vodojemov na Kolibe

02.11.2020 Bratislavská vodárenská spoločnosť odštartovala rekonštrukciu dvoch bratislavských vodojemov. Vďaka investíciám za približne 400 tisíc eur sa zlepší technický stav objektov, ktoré boli postavené v 60-tych a 70-tych rokoch minulého storočia a do ktorých sa takmer 50 rokov neinvestovalo. Práce sú rozdelené na dve etapy, aby bola neustále garantovaná dodávka vody pre obyvateľstvo. Skončiť by sa mali v prvej polovici roku 2021. Dodávka pitnej vody v tejto oblasti by nemala byť rekonštrukciou ovplyvnená. Možné sú krátkodobé výpadky, o ktorých bude BVS občanov vopred informovať.
 

Podávanie žiadostí o vyjadrenie

28.10.2020 Vážení zákazníci,
pri podávaní žiadosti o vyjadrenie prostredníctvom e-mailu, zaslaného na ovc@bvsas.sk, je potrebné priložiť správne a kompletne vyplnené tlačivo, ktoré nájdete v sekcii formuláre na stiahnutie. K žiadosti zároveň priložte všetky požadované prílohy, uvedené na príslušnom tlačive. Zaslané prílohy musia byť dobre čitateľné, najlepšie vo formáte pdf. Prílohy odfotené mobilným telefónom nebudeme akceptovať.
Za porozumenie ďakujeme.
 

BVS dočasne zatvára kontaktné centrá

16.10.2020 Bratislavská vodárenská spoločnosť od pondelka 19. októbra 2020 zastavuje prevádzku svojich kontaktných centier. Služby, ktoré na nich poskytuje sa prenesú do online priestoru. Svoje služby tak bude poskytovať aj naďalej, len inými spôsobmi. Cieľom týchto opatrení je znížiť riziko rozšírenia koronavírusu v strategickej spoločnosti, ktorá zásobuje vodou viac ako 730 000 ľudí.
 

Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14]  [15]  [16]  [17]  [18]  [19] 
 
 
Aktualizované: 11.02.2019 14:59
TlačiťHore

Slovensky