09.09.2014

Elektronická faktúra (Zelená pošta)

Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.,(BVS) vám v záujme zvýšenia kvality poskytovaných služieb a s cieľom prispieť k ochrane životného prostredia poskytuje možnosť zriadiť si elektronickú faktúru v spolupráci so spoločnosťou Zelená pošta. BVS sa tak zaradila medzi moderné spoločnosti, ktoré prostredníctvom elektronickej fakturácie skvalitňujú svoje služby a komunikáciu so zákazníkmi.

Čo je Zelená pošta?

Zelená pošta je portál, cez ktorý môžete prijímať elektronické faktúry alebo iné dokumenty a spravovať ich na jednom mieste. Cieľom jej zavedenia je predchádzať strate dokumentov, omeškaniu platieb a skrátiť čas na ich vybavenie.

Výhody zriadenia elektronickej faktúry prostredníctvom Zelenej pošty:

- Komfortný a pohodlnejší prístup k faktúre prostredníctvom portálu Zelená pošta alebo mobilnej aplikácie
- Elektronická faktúra je vám doručená skôr ako papierová
- Faktúru je možné kedykoľvek vytlačiť
- Možnosť uloženia v pdf formáte
- Elektronická faktúra je identická s papierovou
- Elektronická faktúra šetrí nielen váš čas, ale aj životné prostredie

Služby spoločnosti Zelená pošta sú bezplatné. Viac informácií nájdete na www.zelenaposta.sk

Ako funguje Zelená pošta v BVS?

Registračné kódy UID a PIN v blízkej budúcnosti nájdete na doručenej papierovej faktúre.
Pomocou týchto kódov sa môžete zaregistrovať na portáli Zelenej pošty www.zelenaposta.sk. Po úspešnej registrácii vám budú dokumenty BVS zasielané na elektronický portál, kde budú bezpečne uložené a kedykoľvek prístupné iba vám.
Odo dňa registrácie vám väčšinu papierových dokumentov nebudeme zasielať klasickou poštou. Oznámenie o vašej registrácii nie je potrebné doručovať do BVS, túto informáciu sa dozvieme automaticky zo Zelenej pošty.
Ak máte záujem o dodatočné informácie, kontaktujte nás e-mailom na sluzby@bvsas.sk alebo v pracovných dňoch od 07:00 do 16:00 telefonicky na call centre 0850 123 122.

 
Aktualizované: 09.09.2014 16:00
TlačiťHore